Szkoła Podstawowa nr 16 im. Konstytucji 3 Maja w Jaworznie

Tablica multimedialna za zbiórkę zużytego sprzętu

4 października 2016

Nasza szkoła okazała się liderem Ogólnopolskiego Programu "Moje miasto bez elektrośmieci". W ramach programu uczniowie, rodzice i nauczyciele  zbierali elektrośmieci i co więcej zachęcali do oddawania zużytego sprzętu okolicznych mieszkańców.

Udało się nam zebrać prawie 14 ton elektrośmieci. W zamian za zgromadzone kupony, które z kolei zostały przeliczone  na punkty, odebraliśmy tablicę multimedialną ufundowaną  przez  firmę ElektroEko. Uroczyste przekazanie tablicy odbyło się 29 września 2016r. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie, ich rodziny, nauczyciele, władze szkoły oraz przedstawiciel firmy ElektroEko pan Kamil Obcarski.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę uczniów oraz rodziców, bez których zbiórka elektrośmieci nie byłaby tak efektywna. Bardzo dziękujemy pracownikom szkoły, pani woźnej, panu konserwatorowi. Dzięki wspaniałej współpracy z dyrekcją, nauczycielami, uczniami, pracownikami szkoły i rodzicami, o tej ekologicznej akcji dowiedziała się duża część Jaworzna i nie tylko.

koordynatorki programu:
Beata Kuśnierczyk - Łaźnia,
Monika Goławska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Uroczyste wręczenie tablicy multimedialnej

    Uroczyste wręczenie tablicy multimedialnej

  • Powiększ zdjęcie Uroczyste wręczenie tablicy multimedialnej

    Uroczyste wręczenie tablicy multimedialnej