Dziękujemy za pomoc bezdomnym czworonogom

11 grudnia 2015

Pomoc bezdomnym zwierzętom stała się już tradycją naszej szkoły. Przez cały listopad zbieraliśmy karmę i inne dary dla kotków i piesków.
Uczniowie naszej szkoły przy wsparciu swoich rodziców pokazali, że mają wielkie serca i zawsze chętnie pomagają zwierzętom. Zebrane dary zostały przekazane do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Koło w Jaworznie w dniu 09.12.2015 r.

Zebraliśmy  łącznie 212,10 kg karmy w puszkach ,saszetkach i suchego jedzenia dla psów i kotów. Ponadto przysmaki, smycze, kocyki do legowisk, zabawki, miski, legowisko i transporter.

Dla kotów:

• 32 kg suchej karmy
  • 83 konserwy = 35 kg
  • 41 pasztecików = 4 kg
  • 117 saszetek = 11 kg 70 dag

Dla psów:

• 81kg suchej karmy
  • 61 konserw = 44 kg
  • 21 pasztecików = 2 kg
  • 24 saszetki = 2 kg 40 dag

Bardzo dziękujemy Wszystkim uczniom za okazanie dobrego serca i nakarmienie głodnych zwierzaków. Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom za to, że umożliwili swoim pociechom uczestniczenie w tej pięknej i szczytnej akcji. Dziękujemy też samorządowi uczniowskiemu i pani B. Mruk za pomoc przy organizowaniu zbiórki darów.

Alicja Grabska, Bernadeta Dubiel

• Powiększ zdjęcie Dary dla psiaków i kociaków

Dary dla psiaków i kociaków

• Powiększ zdjęcie Sortujemy, układamy, przeliczamy