Konkurs "Ekokalendarz" - podsumowanie

10 czerwca 2019

„Ekokalendarz” – to temat kwietniowego konkursu plastycznego organizowanego przez TOZ oddział w Jaworznie, a kierowanego do wszystkich uczniów szkół podstawowych.

Uczestnicy mieli za zadanie przygotować kalendarz o tematyce ekologicznej – ochronie przyrody i zwierząt. W konkursie uczestniczyli indywidualnie i w dwuosobowych zespołach. Prace były pomysłowe, staranne, oryginalne. Zostały przedstawione na obchodach Dnia Ziemi, w dniu 30 maja 2019 roku. Jury konkursu wyłoniło laureatów, którzy zostali zaproszeni na ogłoszenie wyników do redakcji tygodnika „Co Tydzień”.

Spośród uczestników naszej szkoły wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Ciepły i Mira Małachowska z klasy 2a oraz Emilia Grześkowiak i Julia Sosin z klasy 6b.

Ponadto w konkursie uczestniczyli: Gabriel Małachowski i Mariusz Ważny (2a), Nadia Haftek i Julia Paduch (2c), Oliwia Dobosz(5d), Mikołaj Przywała(3a), Natalia Matusik (5d), Alan Ptak i Dominik Olas (2a).

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy wyróżnień.

Alicja Grabska, Bernadeta Dubiel