ZOO-edukacja

24 stycznia 2019

Wszyscy uczniowie edukacji wczesnoszkolnej mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy na tematy związane z edukacją dotyczącą opieki nad zwierzętami.

Klasy 1a i 3b w dniu 11 grudnia 2018 roku uczestniczyły w spotkaniu pod patronatem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Jaworznie, a dotyczącym humanitarnego traktowania zwierząt oraz ochrony środowiska. Pani Gabriela Wróbel, inspektor TOZ, w interesujący sposób opowiedziała uczniom o problemach zwierząt, a ponadto odbyła się prelekcja filmu dotycząca pracy weterynarza. Pozostali uczniowie w dniu 17 grudnia 2018 wzięli udział w spotkaniu, które poprowadziła Pani Katarzyna Pokuta. Przekazała uczniom istotne informacje dotyczące prawidłowej opieki nad kotami.

Dziękujemy naszym prelegentkom za interesujące zajęcia.

A.Grabska, B. Dubiel, B. Mruk

• Powiększ zdjęcie Podziękowanie