24 listopada 2018

Na przełomie października i listopada 2018 roku uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Jaworznie do udziału w konkursie plastycznym po nazwą „Świat czterech łap”.

Uczniowie klas 1-4 wykonywali prace wybraną przez siebie techniką plastyczną na temat opieki nad zwierzętami w okresie zimowym. Prace plastyczne uczniów klas 5-8 miały być wykonane w formie kolażu fotograficzno-plastycznego i miały swoją tematyką obejmować zagadnienia pomocy zwierzętom w okresie upałów, powodzi, czy mrozu.

Uczniowie wykonali 18 interesujących prac, które 7 listopada zostały dostarczone do siedziby Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Oddział w Jaworznie. O wyłonieniu laureatów konkursu decydowało jury powołane przez organizatora. Ocenie podlegała umiejętność doboru tematu, zgodność treści pracy z celami konkursu, jakość wykonania i oryginalność.

Spotkanie laureatów miało miejsce 22 listopada 2018 roku w redakcji tygodnika „Co Tydzień” . Uczeń klasy 7b, Vadym Chornyi, zdobył w konkursie III miejsce. W obecności wychowawczyni pani Barbary Mruk uczeń odebrał dyplom, drobne nagrody rzeczowe i podziękowanie dla szkoły.

Serdecznie gratulujemy naszemu laureatowi oraz wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu. Dziękujemy za zaangażowanie i twórczą postawę.

Uczestnicy konkursu:

• klasa 1b: Arkadiusz Woroniec, Emilia Musielok, Jacek Zembaty, Dominik Górecki, Lena Golda, Zuzanna Owczarek;
  • klasa 2a: Zuzanna Liszka;
  • klasa 2b: Natan Pawłowski, Maja Musiał, Sebastian Kołtunowski, Aleksandra Gruszka, Kinga Wiśniewska;
  • klasa 3a: Natalia Koziarz, Ewa Partyka, Daria Kamela;
  • klasa 3b: Julia Jankowska;
  • klasa 4a:Nikola Dziurdzikowska;
  • klasa 7b: Vadym Chornyi.

Organizatorki konkursu na terenie szkoły: Alicja Grabska, Bernadeta Dubiel, Barbara Mruk